Главная страницаВсе для домаДругие товары для домаПродам

390.00 ₴

Захист від комарів на природі і в будинку

Цена 390.00 ₴

Описание объявления

Відлякувач комарів ВК - 0029 надійно захистить будинок, офіс або інше приміщення від комарів, які нерідко створюють дискомфорт і можуть бути джерелом серйозних захворювань.

Ультразвукові відлякувачі є прекрасною альтернативою хімічним препаратам. Для роботи пристрою досить встановити у відсік вбудований в корпус 3 батарейки типу АА. Завдяки використанню енергозберігаючої схемотехніки тривалість його автономної роботи може досягати 3 місяців, після чого доведеться замінити елементи живлення.Захищається площу до 50 кв. м. Відлякувач не потребує процедури налаштування. Його досить включити і покласти, наприклад, на стіл або інший предмет інтер'єру в захищається від комарів кімнаті. На корпусі пристрою передбачений регулятор амплітуди генерованих звукових сигналів, що дозволяє вибирати оптимальний режим роботи для відлякування комах і зробити роботу пристрою нечутною для людей.Абсолютна безпека-найважливіша перевага ультразвукового відлякувача «ВК-0029».Його застосування не приносить ні найменшої шкоди або занепокоєння людині і тваринам.Ніякого шуму і запаху,від яких болить голова і псується настрій-тільки найтонший ультразвуковий сигнал і Ваш відпочинок буде прекрасним.

Безкоштовна доставка товару по Україні без передоплати. Гарантія на товар 1 рік.Країна виробник Бельгія.Придбати прилад Ви можете на нашому сайті: i-protect.com.ua або за телефоном 0677190866 Олександр